Soroksár SC Kft - Levegő-Energia HFC      2 - 2       ( 2 - 0 )

Soroksár SC Kft - Restart-Ceglédi VSE

Pandur Tamás vezetőedző

2011.09.25.  6. forduló

Soroksár SC Kft - Tabáni Spartacus SKE        2 - 2        ( 0 - 1 )

Pandur Tamás vezetőedző: Igazi erőfelmérő volt a csapat számára ez a mérkőzés,az eddig veretlen és csak holtversenyben második Tabán látogatott el hozzánk.A játék összképe alapján igazságos eredmény született,bár a nagyobb lehetőségeink nekünk voltak.Pozitív számomra,hogy 0-1-ről sikerült fordítani,igaz ezt sajnos nem tudtuk megtartani.

2011.09.18.  5. forduló

Soroksár SC Kft - Szolnoki Máv utánpótlás         5 - 1         ( 3 - 1 )

Pandur Tamás vezetőedző:  Adminisztrációs hiba történt,ugyanis 6-1 lett a végeredmény, de ez legyen a játékvezetők legnagyobb hibája. Minden poszton és szituációban felülmúltuk az ellenfelet. A csapat jó játéka mellett érdemes megemlíteni Márki Bencét aki a 4 gólja mellett a másik két gólban is főszerepet vállalt.

2011.09.11.  4. forduló

Ferihegy-Vecsés - Soroksár SC Kft          0 - 7         ( 0 - 5 )

Pandur Tamás vezetőedző:    Az első félidő jó játéka mellett még külön öröm volt számomra, hogy szépségdíjas gólokat szereztünk és a játékosok maximálisan betartották a taktikai utasításokat. A második játékrészben- a biztos vezetés tudatában -visszavettek a srácok és ez a játékban és a gólok számában is megmutatkozott.A végén már mindenki gólt akart rúgni és ez önzőségbe ment át. Káll Márk játékát emelném ki.

2011.09.07.  2. forduló

Gödöllői Sk - Soroksár SC kft      3 - 2      ( 1 - 1 )

Vezette: Varga András                Asszisztensek: Tutor Csaba     Daróczi Zoltán

Góllövő: 22' Lipták, 55' Márki

Sárga lap: Fodor

Piros lap: Keszthelyi

Összeállítás:  Keszthelyi - Erszény Csatlós Temmel Kozma (Rajszki) - Fodor Acsai (Mészáros) Rajszki (Sánger) Lipták - Márki Lengyel

Pandur Tamás vezetőedző:  Irreálisan kis pályán,nagyon gyenge játékvezetés mellett sikerült kikapnunk egy nálunk szerényebb képességű csapattól. Normális feltételek mellet biztos vagyok benne, hogy tízből tízszer mi kerülnénk ki győztesen.

2012.09.03.  3. forduló

Soroksár SC Kft - Hatvan      2 -2    ( 0 - 1 )

Vezette: Cseh Milán                    Asszisztensek: Tihanyi Norbert      Bodzay Áron

Gólszerzők: 58' Acsai, 78' Rajszki

Sárga lap: Keszthelyi, Acsai

Összeállítás:  Keszthelyi - Erszény Csatlós Temmel Kozma (Rajszki) - Fodor Acsai Káll Lipták - Márki Lengyel

Pandúr Tamás vezetőedző:  Sajnos ráment az első félidő mire felvették a ritmust a srácok és rájöttek, hogy ez már egy erősebb bajnokság mint a tavalyi. A második félidő az már jó volt,mind erőnlétben, mind játékba felülmúltuk az ellenfelet. Kevés volt az idő, így csak egyenlítésre futotta.